OGŁOSZENIE

W związki z zawieszeniem działalności placówek oświatowych, na stronie SP nr 1 została dodana specjalna kategoria do menu głównego - Pliki.

W kategorii tej w ciągu najbliższych dni zostaną zamieszczone materiały edukacyjne dla uczniów wszystkich klas. Prosimy o zaglądanie do odpowiednich folderów zamieszczonych w menu Pliki i pobieranie materiałów. Wszystkie pliki zostały utworzone jako dokumenty PDF. Niestety nie ma możliwości podglądu plików bezpośrednio na stronie (plik trzeba zapisać na swoim komputerze). Zachęcamy wszystkich uczniów do pogłębiania swojej wiedzy. Ponieważ znaleźliśmy się w trudnym okresie, w którym nie należy się zbytnio przemieszczać lecz spędzać czas w domu wykorzystajmy go jak najlepiej.