Ogłoszenie

Opłaty za obiady na miesiąc czerwiec wynoszą:
Uczniowie 17 dni x 6,00 zł = 102 zł
Pracownicy 17 dni x 11,00 zł = 187 zł
Podane kwoty dotyczą pełnego miesiąca bez odpisów.

Zgodnie z regulaminem nie ma możliwości wykupienia tylko jednego dania ani obiadów na okres krótszy niż jeden miesiąc.
Informujemy, że zgłoszenia nowych uczniów chcących korzystać z obiadów od miesiąca czerwca przyjmujemy najpóźniej do dnia 5 czerwca .
Pisemna deklaracja rodzica jest konieczna w celu wpisania dziecka na listę osób korzystających ze stołówki oraz ustalenia należności za posiłki.

Dopiero po wypełnieniu i podpisaniu deklaracji w sekretariacie szkoły można wnosić opłatę za obiady.
Rezygnację z obiadów należy zgłaszać w miesiącu poprzedzającym faktyczną rezygnację.
Wpłat należy dokonywać przelewem na konto bankowe szkoły w terminie:
od 1 czerwca do 5 czerwca
Ze względu na wymagania organizacyjne stołówki prosimy o przestrzeganie ustalonych terminów płatności
Numer rachunku bankowego: 91 1020 2629 0000 9302 0511 7835
UWAGA ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO !!!
W tytule przelewu proszę wpisać imię i nazwisko dziecka, klasę, m-c, za który opłata jest wnoszona.
NIE MA MOŻLIWOŚCI WPŁAT GOTÓWKOWYCH
Nieobecność dziecka na obiedzie należy zgłosić danego dnia telefonicznie do sekretariatu szkoły do godz. 8:00
tel.: 41 372 91 48

 

 

 

Marta Długosz, Katarzyna Gloger, Alina Gwardecka.