Drzazga Jarosław

dyrektor szkoły, muzyka

Kowalczyk Beata

wicedyrektor, informatyka

Malasińska Ewelina

wicedyrektor, matematyka

Persona Izabela

wicedyrektor, język polski

Ks.Adamus Marek

religia

Antosik Danuta

edukacja wczesnoszkolna

Augustyniak Michał

muzyka

Barańska Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna

Bednarczyk-Musiał Iwona

pedagog

Bernat Jadwiga

plastyka, technika

Błaszczyk Beata

matematyka, technika

Błaszczyk Mariola

język polski

Boba Jolanta

język niemiecki, język angielski

Bodasiński Tomasz

wychowanie fizyczne

Bodzioch Robert

technika

Bogucka-Tondera Bożena

język polski

Ciszek Tomasz

wychowanie fizyczne

Ciszek-Wilk Joanna

nauczyciel bibliotekarz

Cygankiewicz Teresa

edukacja wczesnoszkolna

Długosz Marta

historia

Dobromirski Remigiusz

fizyka, informatyka

Drzazga Katarzyna

język polski

Dunajska Justyna

język angielski

Dworak Mirosław

wychowanie fizyczne

Dzitkowski Jacek

wychowanie fizyczne, edb

Ferensztajn Kinga

kierownik świetlicy szkolnej

Gloger Katarzyna

historia

Głowińska Izabela

język angielski

Gwardecka Alina

historia, wos

Hajduk Maria

edukacja wczesnoszkolna

Jańczyk Monika

muzyka, plastyka

Jędrasik Marek

wychowanie fizyczne

Kaczmarska Anna

eduk. wczesnoszkolna, j. angielski

Kania Barbara

wychowanie fizyczne

Kania Małgorzata

religia

Kasprzak Bożena

wychowanie fizyczne

Kiniorska Ewa

edukacja wczesnoszkolna

Klink Małgorzata

matematyka

Kochel Agata

logopeda

Kołodziej Justyna

języka angielski

Kołodziejczyk Artur

informatyka

Kołodziejczyk Urszula

przyroda

Kosidło Agnieszka

edukacja wczesnoszkolna

Kowalska Dorota

język niemiecki, język angielski

Król Ewa

edukacja wczesnoszkolna

Krupa Małgorzata

religia

Makówka Ewelina

język angielski, biologia

Miążek Monika

pedagog

Mika Halina

chemia

Milczarek Beata

edukacja wczesnoszkolna

Miler Anna

matematyka, informatyka

Mirecka Aldona

matematyka

Młodawska Marta

język polski

Mogielska Zofia

wych. w świetlicy szkolnej

Orman Aneta

język angielski, wos

Pancer-Głowacka Ewa

terapia pedagogiczna

Parszewska Dorota

biologia

Pasek Anna

wych. w świetlicy szkolnej

Polewany Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna

Pręcikowska Katarzyna

edukacja wczesnoszkolna

Sadorska Ewa

matematyka

Stępień Paulina

wych. w świetlicy szkolnej

Stolarska Katarzyna

nauczyciel bibliotekarz

Suder Marzanna

wychowanie fizyczne

Ślifierz Monika

wychowanie fizyczne, wdżwr

Świercz Sylwia

geografia

Wolska Monika

język niemiecki

Wróbel Beata

nauczyciel bibliotekarz

Zaborek-Kobendza Małgorzata

Język polski