Wybory Samorządu Uczniowskiego

Od połowy września trwała w naszej szkole kampania wyborcza na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Plakaty wyborcze były wszędzie! 23 października 2019r. na trzeciej godzinie lekcyjnej w auli naszej szkoły odbyło się spotkanie wyborcze przygotowane przez p. Annę Miler i p. Małgorzatę Zaborek- Kobendzę, podczas którego wszyscy kandydaci wraz ze sztabami wyborczymi zaprezentowali swoje programy, hasła, przesłania. Prawo wyboru miał każdy uczeń. Można było głosować na jednego kandydata zakreślając jego nazwisko na karcie wyborczej. Nad przebiegiem głosowania czuwała Komisja Wyborcza. W tym roku szkolnym pracujemy w kobiecym składzie:

Roksana Kozubska - przewodnicząca,

Gabriela Szcześniak - zastępca,

Maja Fidor - skarbnik

Patrycja Bartyzel - sekretarz

Po zakończonym głosowaniu Samorząd Uczniowski wybrał opiekunów. Ogromnym zaufaniem młodzieży obdarzone zostały panie: Justyna Kołodziej, Anna Miler, Aneta Orman i Małgorzata Zaborek- Kobendza.

Już wiemy, że to będzie pracowity, a zarazem wspaniały rok!