EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW

28 września w auli naszej szkoły uczniowie klas 4-7 i 2-3 gimnazjum mieli okazję wziąć udział w obchodach Europejskiego Dnia Języków. Uroczystość poprowadziły uczennice Nela Kuleta z kl.7c oraz Nikola Wołynkiewicz z klasy 6b.

Widzowie obejrzeli prezentacje multimedialną i usłyszeli ciekawe informacje nt. języków. Podziwiali również umiejętności wokalne Emilki Mazur z kl.7 w utworze the Beatles „Yesterday”, Jadzi Kołodziej z kl.6 w utworze „Hallelujah”, Oli Bury i Gabrysi Szcześniak z kl.6b w piosence Pink „What about us”,a także grającej na gitarze i śpiewającej Kasi Wesłowskiej z kl.3b w piosence Vance Joy „Riptide”.

Organizatorzy:

Anna Kaczmarska