Na ratunek baśniom

W dniu 23.05.2017r. do naszej szkoły zostały zaproszone sześciolatki z pięciu koneckich przedszkoli.  W ramach promocji szkoły uczniowie z klasy IId i IIe wystąpili w przedstawieniu pt. „ Na ratunek baśniom”.

Przesłaniem sztuki było zachęcenie dzieci do słuchania i czytania bajek i baśni, które zabierają nas w świat fantazji.
 Zarówno gra aktorów, jak i piosenki, taniec, piękne stroje, dekoracje przypadły widzom do gustu. Uczniowie zostali nagrodzeni gromkimi brawami oraz upominkami i słodyczami.
 Po przedstawieniu przedszkolaki zwiedzały naszą szkołę, w szczególności sale , w których uczą się uczniowie klas I-III.

Program przygotowali opiekunowie Małego Samorządu Uczniowskiego: M. Barańska i M. Hajduk.